Comment Easy Reply (7.x-1.7) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: enabled
fr: activé

en: Status
fr: Statut

en: disabled
fr: désactivé

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Comments
fr: Commentaires

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Node
fr: Nœud

en: Warning
fr: Avertissement

en: quote
fr: devis

en: reply
fr: répondre

en: @time ago
fr: il y a @time

en: No comments available.
fr: Aucun commentaire disponible.

en: Reply-to link
fr: Lien de réponse
