Webform Protected Downloads (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: Statut

en: Submit
fr: Soumettre

en: Subject
fr: Objet

en: Download
fr: Téléchargement

en: Size
fr: Taille

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: never
fr: jamais

en: Files
fr: Fichiers

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: From
fr: De

en: Fields
fr: Champs

en: Success
fr: Succès

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Scope
fr: Étendue

en: Protected
fr: Protégé

en: Access type
fr: Type d'accès

en: File list
fr: Liste des fichiers
