Chosen (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Apply
fr: Appliquer

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: No results text
fr: Texte en l'absence de résultats
